Kup bilety on-line

Zapraszamy po tanie bilety autokarowe on line !

Euro-Travel oferuje tanie połączenia autokarowe / bilety autobusowe  do następujacych państw : Austria, Anglia, Białoruś, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luk­semburg, Łotwa, Macedonia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Szkocja, Ukraina, Wielka Brytania, Walia, Włochy, Węgry.

EUROPEJSKIE  LINIE AUTOKAROWE-WYSZUKIWARKI  POŁĄCZEŃ AUTOKAROWYCH ON-LINE:

 

 

 

   

  Dlaczego warto kupić u nas bilety autokarowe on line ?

     Ponieważ mają Państwo pewność, że decydują się na najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili ceny biletów w systemach rezerwacyjnych. Nasz system rezerwacji online działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu !
     Za rezerwację płacą Państwo  w dogodny dla siebie sposób, wybierając formę płatności na końcu rezerwacji- do płatności kartą kredytową potrzebna  jest karta płatnicza VISA lub Mastercard.Przelewu za bilet mozna dokonacgdy do wyjazdu jest min 14 dni -wowczas taki bilet zostaje zarezerwowany a my po otrzymaniu od  Państwa informacji o dokonaniu przelewu zmieniamy go w bilet własciwy .
     Państwa bilety autokarowe on line  są dostępne zaraz po rezerwacji i dokonaniu płatności online - wystarczy je tylko wydrukować na zwykłej domowej drukarce prosto ze strony www lub w dogodnym terminie logując się do panelu, podając Nr transakcji i PIN (system euroTicket) lub GID biletu i nazwisko (system Voyager).

     Ważność takiego biletu gwarantuje regulamin i nasze umowy podpisane z przewoźnikami. Oznacza to ,ze bilet podlega zwrotom i zmianom zgodnie z warunkami danego przewoźnika.

     Można użyć tej strony do ponownego wydrukowania pojedynczego biletu autokarowego on line  lub wszystkich biletów w ramach jednej transakcji. Aby tego dokonać należy zapamiętać numer transakcji oraz kod dostępu i na stronie sprzedaży zalogować się do podglądu transakcji używając tych danych. Numery te będą również widoczne na wydruku biletu(ów).

    W przypadku niejasności służymy pomocą !­ Prosimy o kontakt telefoniczny 014 642 42 25 lub mailowy :biuro@euro.travel.pl

Centrum Turystyczne "Euro-Travel" Dąbrowa Tarnowska  tel./fax (014) 642 42 25  e-mail: biuro@euro.travel.pl